Služby

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme tyto služby:

Testování transformátorových olejů

Testování transformátorových olejů

Transformátorové oleje jsou nezbytné pro provoz a chlazení transformátoru. Pro zachování dlouhé životnosti transformátorů proto testujeme a provádíme rychlé analýzy transformátorových olejů jako součást komplexní péče o transformátory.

Mám zájem
Diagnostika TD & PD a zkoušky kabelů

Diagnostika TD & PD a zkoušky kabelů

Diagnostika PD (částečné výboje) analyzuje přesná místa se zhoršeným izolačním stavem. Odhalením a opravou těchto rizikových míst zajišťujeme stabilní provoz. Diagnostika TD (ztrátový činitel tan delta) analyzuje celkový izolační stav kabelu. Zkoušky vysokým napětím testují izolační stav kabelů a zařízení.

Mám zájem
Zkoušky vysokým napětím

Zkoušky vysokým napětím

Testování izolačních stavů kabelů a zařízení. Zkouškou vysokým napětím umožňuje zkoušení izolačního stavu na trakčním vedením, testování izolačního stavu na lokomotivách, tramvajích, ale také na elektrických rozvaděčích, vypínačů atd. Zkoušky vysokým napětím mají velmi široké využití např. testování izolačních pomůcek.

Mám zájem
Lokalizace kabelových poruch

Lokalizace kabelových poruch

Máte poruchu na kabelu. Nabízíme přesné zaměření místa poruchy. Před měřením místa poruchy zaměříme vzdálenost místa poruchy, následně zaměříme přesné místo poruchy. Po vykopání přesně identifikujeme kabel pro následnou opravu kabelu. Vznikem poruchy na kabelu doporučujeme pomocí diagnostiky analyzovat stav kabelu pro následný opětovný provoz kabelu.

Mám zájem
Trasování kabelů

Trasování kabelů

Nabízíme trasování kabelů se zaměření hloubky uložení kabelů v zemi. Inženýrské sítě uložené v zemi často jsou v plánech nepřesně zakresleny a jednoznačné trasy kabelů v zemi se určují pomocí trasování. Následné výkopové práce ochrání kabelové vedení před poškozením během výkopových prací.

Mám zájem

Poptávkový formulář

Napište nám zprávu

  1. *
  2. *
  3. *